Save 40%

Dr.Clinic Üzüm Çekirdeği Yağı 20 ml

Write a review
List price: 199.00 TL
119.00 TL
You save: 80.00 TL (40%)
10 days
3339474
In stock
+

Dr.Clinic Üzüm Çekirdeği Yağı, E vitamini açısından zengindir. Bitki dünyasında bulunan pek çok yağ türüne göre oldukça hafif bir türe sahip olan üzüm çekirdeği yağı, günlük nemlendirici olarak oldukça iyi bir seçenektir. Gözenek tıkanıklığını yok ederek yağ dengesini düzenler. E vitamini ve C vitamini bakımından da zengin olan üzüm çekirdeği yağı, ciltte bulunan yara, leke ve izleri iyileştirici etkiler yaratarak cilt tonunu eşitler.

Günlük kullandığınız kreminize birkaç damla damlatıp kullanabilirsiniz. Cildinizi genç hissettirir. Tüm ciltler için uygun bir nemlendiricidir. Üzüm çekirdeği yağı makyaj temizleme yağı olarak da kullanılabilir.

Kullanım şekli: Kullanmak istediğiniz bölgeyi temizledikten sonra elinize bir miktar yağ damlatarak dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uygulayınız. Daha etkili sonuçlar için günde iki kez uygulayınız. Günlük uygulama için uygundur.

İçeriğindeki linoleik asit sayesinde ciltteki aknelere, sivilcelere ve deri iltihabına iyi gelir. Aynı zamanda egzama gibi cilt hastalıklarına karşı da fayda sağlar. Sende cildine hak ettiği değeri vermek ve sağlıkla ışıldamasını sağlamak için Dr.Clinic Üzüm Çekirdeği Yağını cilt bakım rutinine dahil edebilirsin. Cam damlalıklı ambalaj içerisinde olan ürün, pratik kullanım imkanı sunar. Uygun fiyat seçeneğine sahip Dr.Clinic doğal yağlar ile cildini beslemenin tam zamanı!

No reviews found

Taksit
Peşin 119.0 TL 119.0 TL 119.0 TL 119.0 TL 119.0 TL 119.0 TL 119.0 TL 119.0 TL